Lista produktów producenta: PMT

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
PMT

PMT to włoski producent opon wyścigowych. Zaprojektowane zostały specjalnie do ścigania się na asfalcie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno opony deszczowe, jak i na suchą powierzchnię. Oba rodzaje zapewniają bardzo wysoką przyczepność i są bardzo chętnie wybierane przez naszych zawodników.


PRODUCENT PMT


Marka ta powstała z myślą tylko i wyłącznie z myślą o oponach wyścigowych, a jej historia sięga aż do 1980 roku. Cała załoga od samego początku nastawiona była na najlepszą jakość i produkcję lepszych opon od konkurencji. Dziś PMT znacznie wyróżnia się wśród innych producentów i zdecydowanie można nazwać ją marką premium wśród opon.Czytaj więcej

PMT PIT BIKE


Zawody asfaltowe Pit Bike są już bardzo poważnie traktowane wśród fanów motorsportu. Zawodnicy chcą być coraz szybsi, każdy z nich marzy o zajęciu miejsca na podium. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się włoskie opony PMT. Idealnie sprawdzają się do minimotocykli i pozwalają na szybką, dynamiczną jazdę, bez ryzyka utraty kontroli nad motocyklem, co umożliwia uzyskanie bardzo krótkiego czasu przejazdu okrążenia, jak i całego wyścigu. Dobre opony są jednym z najważniejszych elementów motocykla. Tylko opony wysokiej jakości pozwalają na wykorzystanie stu procent możliwości zarówno zawodnika, jak i jego motocykla. Dlatego włoskie PMT są bardzo chętnie wybierane przez uczestników wyścigów motocyklowych.


PMT OPONY


Wszystkie opony PMT wykonane są z najwyższej jakości mieszanki gumowej. Dzięki temu są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz przede wszystkim, zapewniają najwyższą przyczepność zarówno na prostych, jak i na zakrętach. Dodatkowo, nasza oferta opon PMT jest bardzo szeroka, dzięki czemu znajdziecie u nas modele w różnych rozmiarach, o różnym stopniu twardości czy rodzaju bieżnika. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealny model opon, dopasowany do Twoich preferencji, typu wyścigów w jakich startujesz oraz rodzaju motocykla. Jeśli nie wiesz, na jakie opony się zdecydować - zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci z wyborem idealnego modelu opon dla Ciebie, dzięki czemu nie musisz martwić się, że zakup będzie nietrafiony.


PRODUCENT


Producenci opon PMT zadbali o to, aby dać najwyższą satysfakcję swoim klientom. Każdy, kto raz użyje włoskich PMT, prawdopodobnie już nigdy nie będzie chciał kupić opon innej marki. Są idealne do treningów, jak i zawodów na torach asfaltowych. Dzięki oponom PMT możesz wygrywać zarówno na suchej, jak i na mokrej powierzchni, ponieważ oba rodzaje opon zapewniają najwyższą przyczepność i pomagają w odnoszeniu sukcesów podczas wszelkich wyścigów.


OPINIE O PMT


Nasz sklep pozostaje w stałym kontakcie z różnymi zawodnikami Pit Bike. Opony PMT zbierają same wysokie opinie i bardzo zadowoleni z nich są również zawodnicy z czołówki stawki. To dzięki Waszym opiniom, w naszym sklepie posiadamy tylko produkty najwyższej jakości od pewnych, sprawdzonych producentów. Zapraszamy do dzielenia się z nami Waszymi ocenami i wrażeniami z jazdy na oponach PMT!