Bon podarunkowy o wartości 200 zł

BON003


Czas wysyłkiCzas wysyłki: 24h
Czas wysyłkiKoszt dostawy: już od 14 zł
Czas wysyłkiDarmowy zwrot: 14 dni
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas!

200,00 zł

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Kalkulator kredytowy

Jeśli nie masz pomysłu na prezent to polecamy nasze bony podarunkowe.
Bon podarunkowy o wartości 200zł upoważnia do dokonania zakupu dowolnego produktu w sklepie internetowym www.pitbike.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Toruniu na ul. Chrobrego 121.

Bon podarunkowy wysyłamy w postaci unikalnego kodu w wiadomości e-mail, który można wykorzystać podczas zakupów w naszym sklepie internetowym lub w formie drukowanej wysłanej drogą pocztową pod wskazany adres.

Wybierając podczas składania zamówienia formę wysyłki "Kurier TNT" otrzymasz bon w wersji drukowanej, wybierając odbiór w sklepie stacjonarnym bon wyślemy CI na Twój adres e-mail.

Regulamin korzystania z bonów podarunkowych:

1.  Wydawcą Bonu Podarunkowego  jest firma PitBike.pl S.C. z siedzibą w miejscowości Toruń, przy ul.B.Chrobrego 121 , 

NIP 8792682188 prowadząca sklep internetowy pod adresem: www.pitbike.pl

2. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w sklepie stacjonarnym lub poprzez stronę internetową dostępnymi metodami płatności określonymi na stronie www.

3. W przypadku zakupów poniżej wartości bonu różnica kwotowa nie podlega zwrotowi oraz nie może być wykorzystana do następnej transakcji.

4. Firma PitBike.pl S.C. nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane

5. Firma PitBike.pl S.C zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie bonów podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa klienta do  otrzymania bonu zastępczego.

6. Każdy bon posiada termin ważności ( 12 miesięcy od daty sprzedaży).

7. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec firmy z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

8. Bony nie podlegają zwrotowi oraz wymianie na gotówkę.

10. Zakup bonu podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący bon podarunkowy akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

11. Kupujący bon podarunkowy zobowiązany jest przed przekazaniem bonu podarunkowego poinformować osobę, której przekaże bon podarunkowy o warunkach korzystania z bonów podarunkowych zawartych z niniejszym Regulaminie.

12. Przyjęcie bonu podarunkowego stanowi potwierdzenie, że posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

Napisz opinię

Bon podarunkowy o wartości 200 zł

Bon podarunkowy o wartości 200 zł

Bon podarunkowy

W tej samej kategorii: