Bon podarunkowy o wartości 200 zł

BON003


Czas wysyłkiCzas wysyłki: 24h
Czas wysyłkiKoszt dostawy: już od 14 zł
Czas wysyłkiDarmowy zwrot: 14 dni
Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas!

200,00 zł

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Jeśli nie masz pomysłu na prezent to polecamy nasze bony podarunkowe.
Bon podarunkowy o wartości 200zł upoważnia do dokonania zakupu dowolnego produktu w sklepie internetowym www.pitbike.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Toruniu na ul. Chrobrego 121.

Bon podarunkowy wysyłamy w postaci unikalnego kodu w wiadomości e-mail, który można wykorzystać podczas zakupów w naszym sklepie internetowym lub w formie drukowanej wysłanej drogą pocztową pod wskazany adres.

Wybierając podczas składania zamówienia formę wysyłki "Kurier TNT" otrzymasz bon w wersji drukowanej, wybierając odbiór w sklepie stacjonarnym bon wyślemy CI na Twój adres e-mail.

Regulamin korzystania z bonów podarunkowych:

1.  Wydawcą Bonu Podarunkowego  jest firma PitBike.pl S.C. z siedzibą w miejscowości Toruń, przy ul.B.Chrobrego 121 , 

NIP 8792682188 prowadząca sklep internetowy pod adresem: www.pitbike.pl

2. Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić w sklepie stacjonarnym lub poprzez stronę internetową dostępnymi metodami płatności określonymi na stronie www.

3. W przypadku zakupów poniżej wartości bonu różnica kwotowa nie podlega zwrotowi oraz nie może być wykorzystana do następnej transakcji.

4. Firma PitBike.pl S.C. nie odpowiada za zgubienie i/lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane

5. Firma PitBike.pl S.C zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie bonów podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa klienta do  otrzymania bonu zastępczego.

6. Każdy bon posiada termin ważności ( 12 miesięcy od daty sprzedaży).

7. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec firmy z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

8. Bony nie podlegają zwrotowi oraz wymianie na gotówkę.

10. Zakup bonu podarunkowego stanowi potwierdzenie, że kupujący bon podarunkowy akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

11. Kupujący bon podarunkowy zobowiązany jest przed przekazaniem bonu podarunkowego poinformować osobę, której przekaże bon podarunkowy o warunkach korzystania z bonów podarunkowych zawartych z niniejszym Regulaminie.

12. Przyjęcie bonu podarunkowego stanowi potwierdzenie, że posiadacz bonu podarunkowego akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

Napisz opinię

Bon podarunkowy o wartości 200 zł

Bon podarunkowy o wartości 200 zł

Bon podarunkowy

W tej samej kategorii: